Консульство України в Салоніках

Київ 22:36

Щодо оздоровлення дітей з України в Греції

11 липня, 17:39

У рамках проекту Посольства з оздоровлення українських дітей у Греції у співпраці з Міністерством соціальної політики України й Луганською Державною Адміністрацією, за підтримки Міністерства Закордонних Справ України, мерії м. Афіни та спонсорського сприяння Грецько-Української палати, у період з 11  по 25 липня ц.р. в літньому таборі грецької столиці у м. Агіос Андреас будуть мати можливість оздоровитися та відпочити 20 дітей з міст і селищ близьких до зони бойових дій на Сході України, зокрема, м.Щастя, Гірське, Попасна  та інших.

11 липня ц.р. групу українських дітей, що прибула до сонячних Афін, зустріли в аеропорту представники дипустанови та мерії столиці.

Юних гостей з України чекають у комфортабельних будиночках табору, розташованого у сосновому лісі на самому березі моря.

Організатори забезпечують насичену та активну програму перебування, яка включає відпочинок на морі, спортивні та культурні заходи, відвідання історико-архітектурних пам’яток та екскурсію до історичного центру грецької столиці.

Посольство України в Грецькій Республіці висловлює щиру вдячність Грецько-Українській палаті, особисто Генеральному Секретарю палати пану Г-Н.Бугасу, мерії Афін за підтримку і допомогу, що зробили можливою успішну реалізацію даного проекту.