Консульство України в Салоніках

Київ 22:36

Увага!!! Небезпечні природні явища в Греції!

11 липня, 15:48

Звертаємо увагу що, за повідомленням Національної метеорологічної служби Греції, упродовж 11 – 12 липня ц.р. по всій території країни відбуватиметься різке падіння температури (до 10 градусів), очікуються зливи і шквальні вітри.
За прогнозом, з особливою потужністю ці природні явища можуть проявитися у Північній Греції, на півострові Халкідікі, островах Півночі та Півдня Егейського моря, де очікуються шторми потужністю до 8 балів (Північні та Південні Споради, Кікладські острови, архіпелаг Додеканіса), на півдні та у гірських районах Криту, на острові Евія. В регіоні Іонічного моря очікуються шквальні вітри потужністю до 7 балів.
Зважаючи на зазначене, радимо у ці дні уникати зайвих пересувань за межами населених пунктів, морських подорожей, гірських походів, бути уважними під час відпочинку на морі.

У разі надзвичайних ситуацій чи загрози життю невідкладно телефонуйте на гарячу лінію Посольства України в Грецькій Республіці +30 69 327 656 06 або гарячу лінію Консульства України в Салоніках +306948050702