Консульство України в Салоніках

Київ 18:14

В Афінах відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Свята Матері

15 травня, 16:10

13 травня Українська громада Греції святковими заходами відзначила День матері.

Цього року для українців Греції це найшанованіше свято співпало зі святкуванням 20- річчя української церковної громади Святого Миколая та 15 – річчя місії сестер-служебниць Василіанок.

На свята до Афін завітали почесні гості: представницька делегація Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) на чолі з Блаженнішим Святославом (Шевчуком), перша закордонна місія якого відбувалася 20 років тому саме в Афінах, головою Пасторально-Міграційного Відділу УГКЦ Владикою Йосифом Міляном, начальник Управління з питань закордонного українства МЗС України Лариса Дір та Народна артистка, Народний депутат України Оксана Білозір.

З цієї нагоди було відправлено урочисту літургію, а увечері цього ж дня за ініціативи Української громади Святого Миколая на подвір’ї Церкви Святої Трійці в Афінах відбувся святковий галаконцерт, присвячений Дню матері, на якому були представлені творчі колективи українських об’єднань Греції.

У концерті взяла участь Народна артистка України Оксана Білозір, яка відвідала Афіни на запрошення Української громади Святого Миколая.

У рамках перебування в Афінах Блаженніший Святослав (Шевчук), Владика Йосиф Мілян та Народна артистка України Оксана Білозір завітали до Посольства України, де провели зустріч з колективом дипустанови та представниками  української громади Греції.

Щиро вітаємо Українську церковну громаду Святого Миколая з 20-річчям та сестер-служебниць чину Святого Василія Великого з 15-річчям місії в Афінах.