Консульство України в Салоніках

Київ 18:10

Щодо інциденту 09 травня 2018 року під час покладання вінків у російському секторі Союзницького кладовища «Зейтенлік» у м.Салоніки

10 травня, 17:13

Посольство України рішуче засуджує інцидент, що стався у рамках заходів з нагоди відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 09 травня 2018 року, під час покладання вінків у російському секторі Союзницького кладовища «Зейтенлік» у м. Салоніки, коли організаторами заходів до урочистої церемонії вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні було запрошено так званого «представника» тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях України.

Зазначений факт суперечить резолюції Генеральної Асамблеї ООН Α/RES/68/262 «Територіальна цілісність України», до якої приєдналася Греція, нормам міжнародного права, а також офіційній позиції Грецької Держави.

Посольство спільно з Консульством України в Салоніках вживають узгоджених заходів з метою з’ясування усіх обставин цього інциденту та отримання офіційних роз’яснень від компетентних установ Греції.