Консульство України в Салоніках

Київ 18:09

Щодо участі хору громадського об’єднання «Український журавлиний край» у 9-му Міжнародному Афінському фестивалі філармонічних хорових колективів

07 травня, 13:05

05-06 травня 2018 року в Афінах, у Палаці Музики  (Мегарон Мусікіс) відбувся 9-ий Міжнародний Афінський фестиваль філармонічних хорових колективів і оркестрів, у якому серед інших хорів з усієї Греції, взяв участь хор українського громадського об’єднання «Український журавлиний край».

Учасники хору під керівництвом Лариси Чернявської виконали на провідній концертній сцені Греції пісню на вірші Тараса Шевченка «Лелека» та народні пісні «Сусідка» і «Верховино, світку наш», підкоривши афінську публіку майстерним українським співом.

Оргкомітет фестивалю відзначив виступ українського колективу почесною нагородою. У церемонії нагородження взяли участь Тимчасовий повірений України в Грецькій Республіці Наталія Косенко та керівник ГО «Український журавлиний край» Катерина Кучірка.

Вітаємо хоровий колектив громадського об’єднання  «Український журавлиний край» та його хормейстера пані Ларису Чернявську з успішним виступом на провідній концертній сцені Греції «Мегарон Мусікіс» і бажаємо нових досягнень у справі пропагування українського мистецтва в Греції!