Консульство України в Салоніках

Київ 05:06

У Салоніках розпочала роботу дільнична виборча комісію із проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року

08 липня, 11:42

Постановою Центральної виборчої комісії № 1501 від 05.07.2019 утворено дільничну виборчу комісію з виборів народних депутатів України закордонної  виборчої дільниці № 900017 закордонного виборчого округу.

Голосування на зазначеній дільниці проходитиме 21 липня 2019 року з 8 до 20 години у приміщенні Консульства України в Салоніках.  

Місцезнаходження та адреса закордонної дільничної виборчої комісії № 900017: вул. Наварху Кундуріоту, 2 м.Салоніки, 54 625, Грецька Республіка. Режим роботи: щоденно окрім суботи та неділі з 9:00 до 13:00.

Межі закордонної виборчої дільниці № 900017 включають округи Грецької Республіки: Драма, Евру, Кавала, Ксанті, Родопі, Салоніки, Імафіа, Кілкіс, Пелла, Пієріа, Серрон, Халкідіки, Гревена, Кастор'я, Козані, Флоріна та Агіон Орос.

Телефон «Гарячої лінії» для оперативного надання консультацій громадянам у питаннях виборчого процесу та вирішення можливих проблемних питань: +30 2310 500 045.

Склад дільничної виборчої комісії закордонної виборчої дільниці № 900017:

Голова дільничної виборчої комісії – Аракелова Ірина Михайлівна, від Міністерства закордонних справ України.

Заступник голови дільничної виборчої комісії – Прус Василь Іванович, від Міністерства закордонних справ України.

Секретар дільничної виборчої комісії – Топалоглу Олена Василівна, від Міністерства закордонних справ України.

Члени комісії:

Гнатів Надія Іванівна – від Міністерства закордонних справ України;

Єрмак Інна Анатоліївна – від Міністерства закордонних справ України;

Івашкевич Любов Анатоліївна – від Міністерства закордонних справ України;

Кащенко Наталія Миколаївна – від Міністерства закордонних справ України;

Костенко Наталія Володимирівна – від Міністерства закордонних справ України;

Маяцька Алла Миколаївна – від Міністерства закордонних справ України;

Ободовський Олександр Михайлович – від Міністерства закордонних справ України;

Савченко Євген Юрійович – від Міністерства закордонних справ України;

Ульянова Олена Вікторівна – від Міністерства закордонних справ України.

З метою належної організації здійснення волевиявлення громадянами України, які планують взяти участь у виборах народних депутатів України та перебувають в межах дільниці, просимо завчасно звернутися до комісії за вищевказаною адресою та ознайомитися із попереднім списком виборців на закордонної виборчої дільниці № 900017 та, в разі необхідності, подати заяву щодо уточнення відомостей в списку.

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до положень Закону України «Про вибори народних депутатів України», реалізація права голосу на виборах народних депутатів України громадянами України, які проживають або перебувають у період підготовки і проведення виборів за межами України, забезпечується шляхом їх включення до списку виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці, утвореній згідно з цим Законом. Громадянин особисто подає заяву до дільничної виборчої комісії чи органу ведення Державного реєстру виборців щодо обставин, передбачених частиною третьою цієї статті. У разі якщо громадянин за станом здоров’я не може особисто подати заяву, дільнична виборча комісія за його зверненням зобов’язана забезпечити прийняття заяви у нього в інший спосіб. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують зазначені в ній відомості. Зазначена заява може бути подана не пізніш як за п’ять днів до дня виборів, і розглядається виборчою комісією протягом одного дня. Разом з тим, з метою внесення до списків виборців на закордонній виборчій дільниці така заява маю бути подана не пізніше 15.07.2019. Заява, подана після зазначеного строку, не розглядатиметься.

Інформацію щодо організації підготовки та проведення виборів, включаючи форми заяв (додаються), розміщено на веб-сайті МЗС України у розділі „Консульські питання. Голосування громадян України за кордоном” за адресою: http://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/golsua).

Із законодавством України щодо підготовки та проведення виборчого процесу можна ознайомитись за таким посиланням: www.cvk.gov.ua.

 

Останні новини

Вперше після отримання Українською православною церквою Томосу про автокефалію, відбулося спільне богослужіння грецьких архієреїв із українським | 29 липня, 11:42

26 липня в Храмі Святої Параскеви Митрополії м.Лангада Салонік відбулася архієрейська літургія на честь пам'яті Святої мучениці Параскеви, яка є небесною покровителькою цього міста. Фактично у це свято відзначається День міста Лангада. Очолив святкову літургію Митрополит Верії і Науси Пантелеймон. У ході літургії йому спів-служили, Митрополит Лангади, Літії і Рендіни Іоанн,  Митрополит Артський Каллінік, архієрей Православної церкви України – Архієпископ Чернівецький і Хотинсткий Герман та інші грецькі архієреї.

Інформація щодо наслідків стихійного лиха в Греції, яке сталося 10 липня станом на 12.07.2019 | 12 липня, 11:03

Після нищівного урагану в Греції, який набув найбільшої сили пізно ввечері 10 липня 2019 р. в районі регіону Халкідіки та забрав життя 7 людей і дестки поранених, там запроваджено надзвичайний стан. Найбільше постраждали райони міст Неа Муданья, Неа Потідея, Касандрія та сіл Созополі, Неа Плагіа та Неа Флогіта (район Касандра області Халкідіки).

День Конституції України відзначили в Салоніках | 08 липня, 14:36

У переддень 23-ї річниці Конституції України в приміщенні Консульства України в Салоніках відбувся урочистий захід за участю місцевої української громадськості. Проведення цього заходу в грецьких Салоніках є дуже символічним, оскільки праобразом сучасних світових конституції були зводи законів і правил давньогрецьких мегаполісів, найбільш відомі з яких є конституції Солона та Клісфена. Автором же першої сучасної писаної Конституції є українських Гетьман у вигнанні Пилип Орлик, який написав Конституцію відому під назвою «Договори і Постановлення Прав і вольностей Війська Запорозького». Цей акт було укладено на декілька десятиліть раніше ніж інші перші більш відомі сучасні конституції США, Речі Посполитої та Франції, а саме – у 1710 році. Символізм полягає у тому, що останні 12 років свого життя Гетьман Пилип Орлик провів саме в Салоніках, продовжуючи своє суспільно-політичне життя.

Україна взяла участь у благодійному Фестивалі культур та кухні народів світу «Food for Good 2019» | 10 червня, 13:26

2 червня ц.р. в м.Салоніки проходив благодійний Фестиваль культур та кухні народів світу «Food for Good 2019», який щорічно організовується Дитячим будинком району Філіро м.Салонік (Το Ελληνικό Παιδικό Χωριό) спільно з Мерією району Каламарья міста Салоніки.

Новонародженим українцям в Салоніках подаровано традиційні вишиванки | 31 травня, 09:39

Консульство України в Салоніках приєдналось до Акції «Народженні у вишиванках» від Всесвітнього дня вишиванки та Клубу українок в Греції разом з ΜΚΟ «Борисфен».