Консульство України в Салоніках

Київ 05:07

Консул України зустрівся з Керівником Управління поліції регіону Халкідіки

10 травня, 11:47

8 травня 2019 року відбулася зустріч Консула України в Салоніках Олександра Вороніна із Георгіосом Пападопулосом, Керівником Управління поліції регіону Халкідіки – найбільшого туристичного центру Північної Греції.
Напередодні нового туристичного сезону, сторони обговорили напрямки взаємного співробітництва з питань безпеки. Домовилися про оперативний обмін інформацією щодо надзвичайних подій, а також про інформування туристів стосовно особливостей, законодавства та правил перебування в регіоні. 

У цьому контексті, хочемо привернути особливу увагу громадян на необхідність поваги і дотримання законодавства і правил країни перебування, у тому числі правил дорожнього руху.
Останнім часом у Греції значно посилено санкції за порушення правил дорожнього руху. Серед поширених санкцій, які накладаються на порушників поряд із штрафом, є позбавлення права керування транспортним засобом на певний період або вилучення державних номерних знаків на авто. 
Такі додаткові санкції встановлюються терміном як правило від 1 до 6 місяців, та застосовуються переважно за злісне порушення швидкісного режиму їзди, керування в нетверезому стані та ін. (позбавлення права керування транспортним засобом) або паркування автомобілів в недозволених місцях (вилучення державних номерних знаків на авто).
Вказані санкції застосовуються незалежно від країни реєстрації автомобіля та громадянства водія. 
У зв’язку з цим, просимо сумлінно дотримуватись правил дорожнього руху та усвідомлювати яких незручностей може вам спричинити їх порушення, через вилучення водійського посвідчення чи державних номерних знаків на авто.

Останні новини

Вперше після отримання Українською православною церквою Томосу про автокефалію, відбулося спільне богослужіння грецьких архієреїв із українським | 29 липня, 11:42

26 липня в Храмі Святої Параскеви Митрополії м.Лангада Салонік відбулася архієрейська літургія на честь пам'яті Святої мучениці Параскеви, яка є небесною покровителькою цього міста. Фактично у це свято відзначається День міста Лангада. Очолив святкову літургію Митрополит Верії і Науси Пантелеймон. У ході літургії йому спів-служили, Митрополит Лангади, Літії і Рендіни Іоанн,  Митрополит Артський Каллінік, архієрей Православної церкви України – Архієпископ Чернівецький і Хотинсткий Герман та інші грецькі архієреї.

Інформація щодо наслідків стихійного лиха в Греції, яке сталося 10 липня станом на 12.07.2019 | 12 липня, 11:03

Після нищівного урагану в Греції, який набув найбільшої сили пізно ввечері 10 липня 2019 р. в районі регіону Халкідіки та забрав життя 7 людей і дестки поранених, там запроваджено надзвичайний стан. Найбільше постраждали райони міст Неа Муданья, Неа Потідея, Касандрія та сіл Созополі, Неа Плагіа та Неа Флогіта (район Касандра області Халкідіки).

День Конституції України відзначили в Салоніках | 08 липня, 14:36

У переддень 23-ї річниці Конституції України в приміщенні Консульства України в Салоніках відбувся урочистий захід за участю місцевої української громадськості. Проведення цього заходу в грецьких Салоніках є дуже символічним, оскільки праобразом сучасних світових конституції були зводи законів і правил давньогрецьких мегаполісів, найбільш відомі з яких є конституції Солона та Клісфена. Автором же першої сучасної писаної Конституції є українських Гетьман у вигнанні Пилип Орлик, який написав Конституцію відому під назвою «Договори і Постановлення Прав і вольностей Війська Запорозького». Цей акт було укладено на декілька десятиліть раніше ніж інші перші більш відомі сучасні конституції США, Речі Посполитої та Франції, а саме – у 1710 році. Символізм полягає у тому, що останні 12 років свого життя Гетьман Пилип Орлик провів саме в Салоніках, продовжуючи своє суспільно-політичне життя.

У Салоніках розпочала роботу дільнична виборча комісію із проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року | 08 липня, 11:42

Постановою Центральної виборчої комісії № 1501 від 05.07.2019 утворено дільничну виборчу комісію з виборів народних депутатів України закордонної  виборчої дільниці № 900017 закордонного виборчого округу. Голосування на зазначеній дільниці проходитиме 21 липня 2019 року з 8 до 20 години у приміщенні Консульства України в Салоніках.  

Україна взяла участь у благодійному Фестивалі культур та кухні народів світу «Food for Good 2019» | 10 червня, 13:26

2 червня ц.р. в м.Салоніки проходив благодійний Фестиваль культур та кухні народів світу «Food for Good 2019», який щорічно організовується Дитячим будинком району Філіро м.Салонік (Το Ελληνικό Παιδικό Χωριό) спільно з Мерією району Каламарья міста Салоніки.