Консульство України в Салоніках

Київ 18:11

З 1 по 7 травня 2018 року у місті Катеріні (Греція) проходив VI Міжнародний фестиваль дитячої творчості та юнацтва «Світ у твоїх долонях», організатором якого була Громадська організація «Мистецтво танцю».

08 травня, 19:23

У фестивалі в м.Катеріні приймали участь 100 дітей з України, 30 дітей з Греції та 2 дітей з Лівану різних вікових категорій. Відбірковий тур тривав 6 днів, конкурсанти показували образотворче мистецтво, вокал, музикальний інструмент, хореографію.

Міжнародний фестиваль «Світ у твоїх долонях» проходив за підтримки Консульства України в Салоніках, мерії м.Катеріні, туристичного оператора «Білі роси тур».

Гала – концерт фестивалю відвідала Віце-консул Консульства України в Салоніках Олена Гладущенко, яка виступила із вітальним словом та нагородила Кубком «Консула» хореографічний ансамбль «Браво» з м.Марганець (Україна).

У заході взяли участь такі виконавці та ансамблі з України: народний ансамбль сучасного танцю «Майстер-клас» і Оксана Возняк (м.Київ, Україна); виконавиця Борт Софі (Сумська обл., Україна); хореографічний ансамбль «Браво» (м.Марганець, Україна); клуб черлідінгу «Фенікс» (м.Київ,Україна); Ткаченко Анфіса (м.Київ,Україна); Юрченко Софія (Сумська обл., Україна); Катерина Бойко  зразкова шоу-студія «Азарт» (м.Дніпро, Україна).

 

Останні новини

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!!! | Сьогодні, 15:38

Зміни у графіку прийому громадян в Консульстві України в Салоніках у грудні 2018 року та січні 2019 року!

Е-Віза | 05 грудня, 12:40

З 04 квітня 2018 р. МЗС здійснює централізоване оформлення іноземцям 44х* держав світу віз в електронному вигляді (е-Віза) для в’їзду в Україну з діловою або туристичною метою.

Консул України зустрівся із Ігуменом Монастиря Влатадон | 27 листопада, 13:55

26 листопада 2018 року Консул-керівник Консульства України в Салоніках Олександр Воронін провів зустріч із Ігуменом Священного Царського Патріаршого і Ставропігійного Монастиря Влатадон Нікіфором.

У Салоніках відзначили 85-ту річницю Голодомору в Україні | 26 листопада, 10:40

Щороку кожної останньої суботи листопада в Україні вшановують жертв Голодомору 1932-1933 рр. Українці в Україні та світі запалюють свічку пам’яті у місцях проведення жалобних заходів чи у себе вдома – на знак скорботи за мільйонами загублених життів наших співвітчизників.

Консульством України в Салоніках було проведено захід до Дня Гідності та Свободи | 23 листопада, 12:30

Тематичний захід, у якому взяли участь члени Громадської організації «Українська громада Північної Греції «Джерело», відбувся 22 листопада у приміщенні Консульства. У ході заходу його учасникам було продемонстровано фільм «Міфи і реалії ворожої пропаганди», наданий МЗС Міністерством інформаційної політики України. Крім того, у залі для прийому громадян Консульства з 15.11.2018 було розміщено експозицію присвячену Дню Гідності та Свободи із використанням матеріалів, наданих Українським інститутом національної пам’яті.