Консульство України в Салоніках

Київ 18:13

Новини

Дата з по

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!!! | Сьогодні, 15:38

Зміни у графіку прийому громадян в Консульстві України в Салоніках у грудні 2018 року та січні 2019 року!

Е-Віза | 05 грудня, 12:40

З 04 квітня 2018 р. МЗС здійснює централізоване оформлення іноземцям 44х* держав світу віз в електронному вигляді (е-Віза) для в’їзду в Україну з діловою або туристичною метою.

Консул України зустрівся із Ігуменом Монастиря Влатадон | 27 листопада, 13:55

26 листопада 2018 року Консул-керівник Консульства України в Салоніках Олександр Воронін провів зустріч із Ігуменом Священного Царського Патріаршого і Ставропігійного Монастиря Влатадон Нікіфором.

У Салоніках відзначили 85-ту річницю Голодомору в Україні | 26 листопада, 10:40

Щороку кожної останньої суботи листопада в Україні вшановують жертв Голодомору 1932-1933 рр. Українці в Україні та світі запалюють свічку пам’яті у місцях проведення жалобних заходів чи у себе вдома – на знак скорботи за мільйонами загублених життів наших співвітчизників.

Консульством України в Салоніках було проведено захід до Дня Гідності та Свободи | 23 листопада, 12:30

Тематичний захід, у якому взяли участь члени Громадської організації «Українська громада Північної Греції «Джерело», відбувся 22 листопада у приміщенні Консульства. У ході заходу його учасникам було продемонстровано фільм «Міфи і реалії ворожої пропаганди», наданий МЗС Міністерством інформаційної політики України. Крім того, у залі для прийому громадян Консульства з 15.11.2018 було розміщено експозицію присвячену Дню Гідності та Свободи із використанням матеріалів, наданих Українським інститутом національної пам’яті.

В Салоніках надаються безкоштовні юридичні консультації для громадян України | 16 листопада, 10:08

Консульство України в Салоніках та Юридична компанія «ДІМІТРІАДІС ТА ПАРТНЕРИ» продовжують спільний проект із надання громадянам України безкоштовних юридичних консультацій з різносторонніх правових питань, зокрема, з цивільного, сімейного, кримінального права, а також надання роз’яснень з актуальних питань законодавства України та Греції, який було започатковано у 2017 році.

Консул України відвідав священну літургію у Свято Григорія Палами | 14 листопада, 12:49

Консул-керівник Консульства України в Салоніках Олександр ВОРОНІН взяв участь у святковій літургії на честь пам’яті Святого Григорія Палами, яку було звершено у Митрополитському Храмі Григорія Палами (м.Салоніки), де зберігаються мощі Святого.

Консул України в Салоніках зустрівся з Архімандритом Євсевієм, кліриком Митрополитського Храму Григорія Палами | 09 листопада, 11:24

У Консульстві України в Салоніках відбулася зустріч Консула-керівника установи Олександра Вороніна із кліриком Митрополитського Храму Григорія Палами (м.Салоніки) Архімандритом Євсевієм. В ході зустрічі співрозмовники обговорили, зокрема, питання задоволення потреб віросповідання українців, що проживають в Салоніках. Також сторони обмінялися думками щодо шляхів вирішення проблемних питань Української православної церкви.

У Салоніках було звершено Божественну літургію українською мовою | 05 листопада, 12:37

У суботу 3 листопада 2018 року в історичному храмі Святого Миколая Орфаноса було звершено Божественну літургію церковнослов’янською та українською мовами. На літургії були присутні Консул-керівник Консульства України в Салоніках Олександр Воронін з родиною, численні представники української громади Салонік та прихожани Храму.

Інформація щодо голосування в Консульстві України в Салоніках | 10 жовтня, 13:43

У 2019 році в Україні відбудуться чергові президентські та парламентські вибори.