Консульство України в Салоніках

Київ 21:11

Новини Консульства

В Салоніках надаються безкоштовні юридичні консультації для громадян України | 16 листопада, 10:08

Консульство України в Салоніках та Юридична компанія «ДІМІТРІАДІС ТА ПАРТНЕРИ» продовжують спільний проект із надання громадянам України безкоштовних юридичних консультацій з різносторонніх правових питань, зокрема, з цивільного, сімейного, кримінального права, а також надання роз’яснень з актуальних питань законодавства України та Греції, який було започатковано у 2017 році.

Консул України відвідав священну літургію у Свято Григорія Палами | 14 листопада, 12:49

Консул-керівник Консульства України в Салоніках Олександр ВОРОНІН взяв участь у святковій літургії на честь пам’яті Святого Григорія Палами, яку було звершено у Митрополитському Храмі Григорія Палами (м.Салоніки), де зберігаються мощі Святого.

Консул України в Салоніках зустрівся з Архімандритом Євсевієм, кліриком Митрополитського Храму Григорія Палами | 09 листопада, 11:24

У Консульстві України в Салоніках відбулася зустріч Консула-керівника установи Олександра Вороніна із кліриком Митрополитського Храму Григорія Палами (м.Салоніки) Архімандритом Євсевієм.

В ході зустрічі співрозмовники обговорили, зокрема, питання задоволення потреб віросповідання українців, що проживають в Салоніках. Також сторони обмінялися думками щодо шляхів вирішення проблемних питань Української православної церкви.

Новини Посольства

Фото та Відео

Консул-керівник

Контакти

Адреса:

546 25, Греція, м. Салоніки, вул. Наварху Кундуріоту 2

Телефон: (+30 2310) 500 045, +306948050702 (у разі загрози життю або загибелі громадян України)
Факс: (+30 2310) 527 260
Ел. пошта: gc_grs@mfa.gov.ua