Консульство України в Салоніках

, Київ 12:08

Вітання Українській громаді Греції з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України

24 серпня 2017, 12:29

 

           Шановна Українська громадо, дорогі українці!

Щиро вітаємо вас з Днем Державного Прапора і знаменною датою – 26-ою річницею Незалежності України!

 

26 років тому Україна у мирний спосіб відновила свою незалежність, розпочавши поступ у втіленні в життя одвічної мрії Українського народу — жити у суверенній, незалежній, демократичній європейській державі.

Тоді ми вірили, що найважчі випробування в історії нашого народу вже пройдені. Проте, сьогодні українці знову змушені боротися за незалежність та територіальну цілісність своєї Батьківщини, захищаючи її від зовнішнього ворога.

Наразі Україна переживає найскладніший етап у своїй новітній історії, але ми віримо, що наша Держава, завдяки мужності і героїзму її захисників, а також єднанню усього Українського народу, вистоїть і стане ще міцнішою!

У цій надзвичайно складній ситуації особливого значення набуває єдність усієї Української громади, адже лише спільними зусиллями та узгодженими діями ми зможемо забезпечити подальшу підтримку наших партнерів, друзів, усього цивілізованого світу, який став на захист України, а відтак – сучасних цивілізаційних цінностей та основоположних норм міжнародного права.

Високо цінуючи зусилля Української громади Греції у підтримці Української держави та ствердженню її позитивного іміджу, зичимо усім вам, шановні українці, міцного здоров’я, щедрої долі, злагоди і подальших успіхів у ваших справах, а нашій рідній Україні – миру і процвітання!

З святом вас! Слава Україні!

                                  Колектив Посольства України в Грецькій Республіці