Консульство України в Салоніках

, Київ 12:07

Щодо оздоровлення дітей з України в Греції

13 липня 2017, 15:28

У рамках проекту Посольства України в Грецькій Республіці з оздоровлення дітей з України до грецької столиці у період 27 червня – 07 липня ц.р. прибула група дітей та юнацтва з мм. Авдіївка, Мар'їнка, Дружківка, Рубіжне, Сєверодонецьк, смт. Станиця Луганська, с. Довжанське та інших міст і селищ Донецької і Луганської областей України, що входять до зони АТО.

Приїзд цієї групи українських дітей із зони АТО до Греції став можливим завдяки підтримці Почесного генерального консула України в Піреї П. Драгніса та авіакомпанії «ДАРТ» Українські Авіалінії (DART Ukrainian Airlines).

Під час перебування в Греції діти відвідали Посольство України, де зустрілися із співробітниками української дипустанови.

Відбулася також їх окрема зустріч з Почесним генеральним консулом України в Піреї П.Драгнісом, у ході якої від його імені дітям були вручені пам’ятні подарунки.

Цікава екскурсійна програма включала в себе відвідання історико-архітектурного заповідника Акрополь і Музею Акрополя, храму Посейдона на мисі Суніон, Марафонської долини і меморіалу пам’яті героїв Марафонської битви (490 р. до н.е.).

Діти також мали можливість зустрітися із своїми однолітками з української суботньої школи, що діє при Центрі підтримки і розвитку української культурної спадщини «Трембіта» (м.Афіни), та насолодитися теплим морем і сонцем Греції.

Посольство України в Грецькій Республіці виловлює щиру вдячність Почесному генеральному консулу України в Піреї пану Парісу Драгнісу, авіакомпанії «Дарт», Центру підтримки і розвитку української культури і спадщини «Трембіта», а також усім, хто сприяв втіленню цього проекту в життя.