Консульство України в Салоніках

, Київ 19:52

Кадетська збірна України виборола першість на міжнародному турнірі в Греції. 22-24 червня ц.р. у місті Кіфісія, (Афіни) відбувся міжнародний баскетбольний турнір молоді (IBYT U-16) за участю команд більше десяти країн світу.

26 червня, 16:24

На змагання цього престижного спортивного турніру Національну молодіжну збірну України з баскетболу під керівництвом головного тренера Андрія Подковирова організатори запросили як одну з найсильніших команд. Наша молодь виправдала сподівання і впевнено виборола золото на міжнародному турнірі у Греції

Цей міжнародний захід має на меті об’єднання та зближення молодих спортсменів різних країн, а також їхнє знайомство з грецькою культурою.

Уже на стадії плей-оф наша команда вважалися фаворитом і впевнено виграла у лідерів змагань - команд Греції та Сербії.

Наразі кадетська збірна України готується до чемпіонату Європи, що відбудеться в серпні у Болгарії, м.Софія.

Участь у змаганнях української команди забезпечено за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Співробітники Посольства України в Грецькій Республіці та представники  української громади у Греції прийшли на змагання, щоб підтримати українську команду.

На фото:

Переможці - Національна молодіжна збірна України з баскетболу (U-16) на турнірі у Греції