Консульство України в Салоніках

, Київ 12:52

З 1 по 7 травня 2018 року у місті Катеріні (Греція) проходив VI Міжнародний фестиваль дитячої творчості та юнацтва «Світ у твоїх долонях», організатором якого була Громадська організація «Мистецтво танцю».

08 травня, 19:23

У фестивалі в м.Катеріні приймали участь 100 дітей з України, 30 дітей з Греції та 2 дітей з Лівану різних вікових категорій. Відбірковий тур тривав 6 днів, конкурсанти показували образотворче мистецтво, вокал, музикальний інструмент, хореографію.

Міжнародний фестиваль «Світ у твоїх долонях» проходив за підтримки Консульства України в Салоніках, мерії м.Катеріні, туристичного оператора «Білі роси тур».

Гала – концерт фестивалю відвідала Віце-консул Консульства України в Салоніках Олена Гладущенко, яка виступила із вітальним словом та нагородила Кубком «Консула» хореографічний ансамбль «Браво» з м.Марганець (Україна).

У заході взяли участь такі виконавці та ансамблі з України: народний ансамбль сучасного танцю «Майстер-клас» і Оксана Возняк (м.Київ, Україна); виконавиця Борт Софі (Сумська обл., Україна); хореографічний ансамбль «Браво» (м.Марганець, Україна); клуб черлідінгу «Фенікс» (м.Київ,Україна); Ткаченко Анфіса (м.Київ,Україна); Юрченко Софія (Сумська обл., Україна); Катерина Бойко  зразкова шоу-студія «Азарт» (м.Дніпро, Україна).

 

Останні новини

Коментар Консульства щодо інциденту в Салоніках під час церемонії до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні | 09 травня, 17:41

Консульство України в Салоніках висловлює рішучий протест події, яка відбулася сьогодні в Салоніках під час проведення офіційними представниками Периферії Центральної Македонії церемонії до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З 1 по 7 травня 2018 року у місті Катеріні (Греція) проходив VI Міжнародний фестиваль дитячої творчості та юнацтва «Світ у твоїх долонях», організатором якого була Громадська організація «Мистецтво танцю». | 08 травня, 19:23

У фестивалі в м.Катеріні приймали участь 100 дітей з України, 30 дітей з Греції та 2 дітей з Лівану різних вікових категорій. Відбірковий тур тривав 6 днів, конкурсанти показували образотворче мистецтво, вокал, музикальний інструмент, хореографію.

Консульська служба МЗС розпочинає оформлення електронних віз для в’їзду в Україну | 05 квітня, 10:00

4 квітня 2018 року Міністерство Закордонних Справ України розпочинає он-лайн оформлення іноземцям електронних віз (е-Віза) для в’їзду в Україну з діловою або туристичною метою (http://evisa.mfa.gov.ua)