Консульство України в Салоніках

, Київ 03:28

Консул-керівник Консульства України в Салоніках провів зустріч з Губернатором Периферії Центральної Македонії

12 квітня 2017, 12:46

12 квітня 2017 року відбулася зустріч Консула-керівника Консульства України в Салоніках Олександра Вороніна з Губернатором Периферії Центральної Македонії Апостолосом Дзідзікостасом.

У ході зустрічі сторони обговорили широкий спектр питань двостороннього співробітництва між Україною та Грецією в політичний, економічній та культурно-гуманітарній сферах, а також розвиток міжрегіонального співробітництва між Периферією Центральної Македонії та відповідними регіонами України. Окремою темою зустрічі стало продовження у поточному році гуманітарного проекту із оздоровлення українських дітей в дитячих спортивно-оздоровчих центрах Центральної Македонії, який реалізовується за безпосереднього сприяння Периферії.

Останні новини

Консульська служба МЗС розпочинає оформлення електронних віз для в’їзду в Україну | 05 квітня, 10:00

4 квітня 2018 року Міністерство Закордонних Справ України розпочинає он-лайн оформлення іноземцям електронних віз (е-Віза) для в’їзду в Україну з діловою або туристичною метою (http://evisa.mfa.gov.ua)

Українська громада в Салоніках вшанувала творчість Шевченка | 15 березня, 12:08

9 березня у Центральній бібліотеці м. Салоніки відбувся літературно-музичний вечір «Шевченкове слово у віках не старіє» організований Українською громадою Північної Греції «Джерело» за підтримки Консульства України в Салоніках, приурочений до 204-річчя від дня народження Тараса Шевченка, генія українського народу, великого патріота України, її Пророка.

З початку 2018 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у минулому році | 16 лютого, 14:51

Податкова декларація подається платниками податків  за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором):